Сторінка для учнів та батьків

27.03.2021 р.

Увага! Весняні канікули триватимуть з 29 березня до 2 квітня 2021 року.

Шановні батьки, дирекція Драбівецького НВК  просить Вас сприяти  дотриманню Вашими дітьми  правил безпечного поводження та всіх санітарно-гігієнічних вимог щодо запобігання захворюваності під час весняних канікул. 









13.10.20 р.


УВАГА!!!
Шановні батьки та учні!  
З метою запобігання поширенню вірусної інфекції COVID-19,  на  підставі наказу по відділу освіти Золотоніської РДА №114 від 12.10.2020року «Про проведення осінніх канікул у закладах освіти району та вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID 19» , у школі оголошено вимушені канікули!!! 
Таким чином, осінні канікули триватимуть
з 15 .10.20 р. по 30.10.20 р.(включно).

Шановні батьки, дирекція Драбівецького НВК  просить Вас сприяти у дотриманню Вашими дітьми всіх санітарно-гігієнічних вимог щодо запобігання захворюваності під час канікул та мінімалізувати можливість перебування Вашої дитини у місцях великого скупчення людей.

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх дітей!

( відкривається за посиланням)




31.08.2020 р.

Шановні батьки !

Розпочинається новий навчальний рік 2020-2021!  

У зв'язку з тим, що наразі він проходитиме в умовах карантину, який спричинений поширенням вірусної інфекції COVID -19, просимо Вас ознайомитися з

 

 " Інструкцією з організації навчально процесу Драбівецького НВК на час карантину 2020-2021 н.р." .👇


·         * Лінійки для всіх не буде, а по класам відбудеться зустріч вчителя й учнів. 11-й та 1-й класи святкуватимуть День Знань на дистанції від інших класів з дотриманням карантинних вимог.

·       *  Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

·         * Діти приходять до школи на подвір'я школи де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.

·         * Просимо забезпечити прихід дітей до школи в масках.

·         * Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни або контейнери з табличкою призначення.

·         * Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг. 

·         * При вході в клас учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком та вологими серветками.

·        ** Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.

·         **Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

·         * За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.

·         * У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.

·        *  Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети ( до спортзалу та кабінету інформатики).

·         * Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

·         * Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. По всій школі ходити учням не дозволяється.

·      *   Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік.

·         * Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

рЗ повагою, адміністрація Драбівецького НВК.

З 

З








13.03.2020 року

Шановні батьки !

     Повідомляємо Вас, що в період карантину   відповідальність за життя і здоров'я своїх дітей несете Ви!    

   Адміністрацією школи та класними керівниками було проведено роботу ,щодо ознайомлення учнів з правилами поведінки під час карантину! Окрім того,  діти були ознайомлені з правилами безпеки на вулицях і дорогах, з правилами поводження з газовим та електричним обладнанням,  з правилами протипожежної безпеки.    Пам'ятайте, що під час карантину необхідно обмежити перебування  дітей на вулицях  та в громадських місцях. 

    Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин - це не канікули! Тому, просимо Вас сприяти виконанню завдань, які дані вашим дітям для опрацювання на час карантину. Вони розміщені на сторінці сайту "Дистанційне навчання". 

Бережіть себе та своїх дітей!  З повагою, адміністрація школи.
























Правила прийому дітей  до 1-го класу

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.
2.Прийом дітей до загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.
3.Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:
Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
Копія свідоцтва про народження.
Медична картка дитини встановленого зразка.
Психолого-педагогічна картка розвитку дитини ( за згодою батьків).
4.Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу, категорично забороняється.
5. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.
6. До спеціалізованих шкіл прийом проводиться відповідно Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 за №389;
7. До ліцеїв і гімназій, до складу яких входить початкова школа, зарахування здійснюється на безконкурсній основі.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим, тому нагадуємо, що згідно з Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646, «Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»:
1) Відсутність без поважних причин вважається прогулом і може бути підставою для припинення навчання учня в школі.
2) Учні, які тимчасово не відвідували загальноосвітній заклад, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на уроках, які зберігаються в особовій справі учня протягом навчального року.
3) Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають зателефонувати до школи не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску).
4) У випадку запланованої тривалої відсутності (більше 2-х днів) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, авіаквитків тощо.
5) У випадку пропуску занять протягом 2 і більше днів учень допускається до занять лише за наявності медичної довідки, що посвідчує стан здоров’я учня.
6) Факт запізнення та довчасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись запискою батьків (заздалегідь)
7) У випадку відсутності учнів у школі понад 10 днів без поважної причини надсилаються акти про відсутність учнів у школі понад 10 днів до районного відділу освіти та клопотання щодо проведення профілактичної роботи з сім’ями до районної соціальної служби та подання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України до КМСД .

8) Поважними причинами відсутності учня в школі вважаються:

Хвороба.
Призначений візит до лікаря.
Смерть близьких родичів.
Участь в організованих школою заходах впродовж навчального часу.
Непередбачена ситуація, що виходить за межі учнівського та батьківського контролю, яка створює перешкоди для прибуття і занять у школі.
Сімейна подорож, якщо батьки заздалегідь узгодили її з адміністрацією, написавши заяву.

БАТЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАВЧАННЯ, ВИХОВАННЯ І РОЗВИТОК ДІТЕЙ,

а тому зобов'язані забезпечувати відвідування учнями уроків у навчальних закладах:

І. Згідно Сімейного кодексу України ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.
ІІ. Згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України:
- Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
- Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ІІІ. Згідно Кримінального кодексу України злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
IV. Згідно Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад у разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов’язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.


Немає коментарів:

Дописати коментар